Filtruoti pagal

Dovana vyrui/vaikinui

Vis svarstote, ką galima padovanoti draugui ar vyrui? Ieškote įdomios dovanos vaikinui, tačiau Jūsų neaplanko originalios dovanų idėjos? Visi esame girdėję, kad geriausia dovana vyrui – tai mylinčios moters šypsena. Tačiau ką dovanoti vaikinui, jei ir taip jam kasdien šypsotės?

Vyriškos dovanos būna trijų rūšių: nematerialios, materialios ir praktiškos. Jauni žmonės dažniausiai neturi daug pinigų, dėl to ir dovanų idėjos jauniems vaikinams paprastai būna nematerialios: tai gali būti romantiška vakarienė žvakių šviesoje, masažas, originaliai įrėmintos nuotraukos, USB raktas su įrašytomis Jūsų nuotraukomis bei kartu žiūrėtais filmais, ar tiesiog gražūs žodžiai, apkabinimai ir kartu praleistas laikas. Juk miela dovana vaikinui nebūtinai turi ištuštinti Jūsų piniginę.

Dovanos vyrams paprastai būna kiek materialesnės – tai gali būti kaklaraištis, marškiniai, sąsagos, laikrodis, odinė apyrankė, žiedas ar kitas vyriškas papuošalas. Dovanos vyrui turėtų būti parenkamos ir pagal individualius pomėgius. Galbūt Jūsų mylimasis dievina ekstremalų sportą ir geriausia dovana jam – šuolis parašiutu?

Trečioji dovanos Jam rūšis – praktiška. Praktišką dovaną vyrui paprastai perka žmonos, kurios ištekėjusios jau ne vienerius metus. Tai gali būti padangų rinkinys, skutimosi peiliukai, įrankių dėžė ar kažkas, ko jam tuo metu labai reikia – pavyzdžiui, valytuvai.

Kad ir ką nuspręsite nupirkti vyrui dovanų – galite neabejoti, kad Jūsų širdies draugui tai patiks. Ir vyrams, ir vaikinams patinka dovanos. Jie mėgsta jas gauti ne mažiau nei dovanoti. Kokios dovanų idėjos Jam patiktų labiausiai – nuspręsti turite pati, nes pažįstate jį geriau nei bet kas kitas. Tačiau kai perkate dovaną vaikinui – atminkite, kad svarbu ne Ką dovanoti, o Kaip. Idėjos dovanoms turi būti nuoširdžios, pritaikytos Jo skoniui ir pomėgiams.

Dovana vyrui/vaikinui