Filtruoti pagal

Dovana vyrui gimimo dienos proga

Svarstote, ką galima padovanoti vaikinui ar vyrui gimtadienio proga? Jei manote, kad širdies draugui neužteks gražiai sudainuoti „Su gimtadieniu“, tuomet Jūs tikriausiai ieškote gimtadienio dovanų idėjų. Nors geriausią dovaną mylimajam galite išrinkti tik Jūs pati, tačiau kelios gimtadienio dovanos draugui idėjos Jums tikrai nepamaišys.

• Turbūt geriausia dovana mylimajam gimtadienio proga – svaiginantys kvepalai. Svarbiausia tiksliai žinoti, koks kvapas patinka Jūsų vyrui/vaikinui.

• Taip pat širdies draugui gimtadienio proga galite dovanoti sąsagas, kaklaraištį ar peteliškę – tik jei gerai nežinote draugo skonio - rinkitės neutralias, lengvai derinamas spalvas.

• Puiki gimtadienio dovana mylimam vyrui – poroms skirti pakabukai. Vieną galite pasilikti sau, o kitą – padovanoti.

• Geniali dovanos vyrui idėja – gimtadienio proga nupirkti jam tai, ko paprastai jis nenusipirktų pats: padų šveitiklį, veido kremą ar aliejų nuo plaukų slinkimo.

Visi puikiai suprantame, kad išrinkti dovaną vyrui ar vaikinui – kur kas sunkiau nei merginai. Ne kiekvienas vyras mėgsta gauti gėlių, netiks ir nagų lakas ar blakstienų tušas. Tačiau papuošalai bei vyriška kosmetika – puikios dovanos vyrams gimtadienio proga. Juk ne kiekvienas vaikinas pats pasiryžta visa tai nusipirkti, tad gimtadienis – puikus metas Jam tai padovanoti. Tik nepamirškite, kad nėra stebuklingos gimtadienio dovanos vaikinams idėjos – kiekvienam vyrui patinka skirtingi dalykai, tad svarbiausia - atrasti tai, ko reikia būtent Jam.

Dovana vyrui gimimo dienos proga