Dovana vyrui: kaip išrinkti tinkamus papuošalus

Dovana vyrui

Atėjo toks metas, kai ne tik vyrai dovanoja moterims papuošalus, bet ir atvirkščiai – moterys dovanoja papuošalus vyrams. Pastaraisiais metais toks reiškinys tapo jau nebe naujiena. Aišku, apie jį vis garsiai nekalbama, tad pabandysime šiek tiek pasvarstyti, kas yra gerai, o kas ne.

Pateiksime keletą patarimų, ką geriausiai dovanoti, o ko ne. Jei jau dovanojate, žinokit, kam dovanojate, su kokiu tikslu ir ką dovana turi simbolizuoti. Vyras – įtarus ir nepatiklus. Jis viską įpratęs gyvenime gauti ne šiaip sau už gražias akis, o už nuopelnus darbe, socialiniame gyvenime. Dėl to papuošalų dovanojimas yra kiek kitoks nei moterims, kurioms papuošalai dovanojami, kad parodyti dėmesį

 

Vyriški auskarai

Vyriški auskarai

Dovanoti vyriškus auskarus gali tik labai artimi žmonės, kuriems pats auskaro faktas yra priimtinas. Tie žmonės – mama ir žmona arba draugė. Kaip ir kiekviena dovana, taip ir auskaras, yra savotiškas dėmesio parodymas. Dovanodama auskarus vyrui moteris patvirtina, kad jai vyras atrodo seksualiai ir patraukliai su auskarais. Jei auskarai išskirtiniai, reiškia ir nešioti juos reikės tik išskirtinėmis progomis. Venkite dovanoti auskarus mažai pažįstamiems vyrams, kurie tai gali suprasti neadekvačiai.

Išsirinkti vyriškus auskarus »

 

Pakabukas ant grandinėlės

Pakabukas ant grandinėlės

Universali dovana, kurią gali padovanoti bet kas – tiek artimiausi žmonės, tiek draugai, tiek kolegos darbe. Tiesa, kolegoms reikia žinoti, ar vyras mėgsta nešioti pakabukus. Jei į darbą eina su pakabuku ant kaklo – reiškia jo reikšmė yra didelė, o prisirišimas prie papuošalus – stiprus. Dovanoti galima bet kokia proga.

Pakabukai iš mūsų parduotuvės »

 

Vyriški žiedai

Vyriškas žiedas

Žiedai vyrams dovanojami tik išskirtiniais atvejais, siekiant parodyti ypatingus jausmus ir santykius. Tokią dovaną gali padaryti tik žmona arba draugė, kuri pretenduoja užimti antrosios pusės vietą jo gyvenime. Žiedas gali turėti simbolinę reikšmę ir dovanojamas kažkokia ypatinga proga. Taip, moterys kartais peršasi pirmos, ir tai yra tik viena iš progų, kai žiedas gali būti dovanojamas vyrui. Žiedas iš mamos, brolio ar sesers, draugų, kolegų gali būti dovanojamas tik su humoristiniu kontekstu per neformalius vakarėlius, nes tai yra amžinybės simbolis. Kas norėtų dirbti vienoje įmonėje amžinai?..

Pažiūrėkite mūsų vyriškų žiedų asortimentą »

 

Vyriškos apyrankės

Vyriškos apyrankės

Apyrankė – universali dovana, kurią gali dovanoti visi nepriklausomai nuo lyties, amžiaus ir santykių su gavėju. Ši dovana simbolizuoja nuoširdžią ir ilgalaikę draugystę ir atsidavimą. Jei su vyru sieja panašūs santykiai, apyrankes galite dovanoti drąsiai.

Mūsų siūlomos apyrankės:

Vyriškos autorinės rankų darbo apyrankės »

Vyriškos odinės apyrankės »

Vyriškos plieno apyrankės »

 

Vyriškos grandinėlės

Vyriškos grandinėlės

Universali dovana, kuri dažnai komplektuojama su pakabučiais.Grandinėlės gal nėra labai tikslus pavadinimas, nes pakabučius galima kabinti ne tik ant kokybiško nerūdijančio plieno grandinėlės, bet ir ant tikros odos virvelės, kuri atrodo ir originaliai, ir natūraliai.

Čia galite užsisakyti vyrišką grandinėlę »

 

Vyriški kvepalai

Vyriški kvepalai

Puiki dovana visoms be išimties progoms. Vyras noriai priims šią dovaną ir iš mamos, ir iš dukros, ir iš žmonos. Bendradarbiams kvepalų dovanoti nevertėtų, nes gali būti suprasta, jog tai yra užuomina apie blogą kvapą. Tai gali sukelti nepatogumų dovanos gavėjui.

Keli vyriškų kvepalų pavyzdžiai »

 

Vyriški laikrodžiai

Vyriški laikrodžiai

Labai šauni dovana, ypač, kai ją dovanoja draugai, kolegos ir bendradarbiai. Į artimų žmonių padovanotą laikrodį reakcijos paprastai būna dvi – „koks gražus laikrodis!” ir “ kiek už jį mokėjai?..“, nes tai gana brangi dovana.

Čia galite pamatyti mūsų vyriškus laikrodžius »

 

Sąsagos

Sąsagos

Išskirtinė dovana klasikinį aprangos stilių propaguojantiems vyrams, kurie supranta etiketo svarbą ir nuolatos dalyvauja viešuose renginiuose, kur jų aksesuarai yra stebimi ir vertinami. Ar verta dovanoti tokią dovaną bet kam? Tikrai ne, nes paprastai vyrai turi sagomis užsegamus marškinius, kuriuos gana retai nešioja. Sąsagos greičiausiai nebus sutiktos su dideliu džiaugsmu. Tokią dovaną turėtų dovanoti kolegos arba artimiausi žmonės, kurie pažįsta vyrą ir jo rengimosi stilių, ir gali būti tikri, kad dovana tiks ir patiks.

Mūsų sąsagų asortimentas »

 

Štai keletas bendrinių pasvarstymų apie vyriškus papuošalus, kuriuos dovanoja aplinkiniai save gerbiančiam ir pasitikinčiam savo jėgomis vyrui. Tikimės, kad po šio straipsnio nedarysite lemtingų klaidų, kurie gali sujaukti jūsų santykius. Vyras visada pagalvos apie dovaną ir jį dovanojusį asmenį, ir pasvarstys, kodėl pasirinkta tokia dovana. Kartais gali net tiesiai šviesiai paklausti, tad geriau turėkite pasiruošę logišką paaiškinimą, o ne šiaip „buvo gražus daiktas, tai ir padovanojau“...

 

Patiko? :)